زنان شاغل » نقاشی روی سفال با نقش های زیبا

زنان شاغل

مطالعات زنان ، اخبار زنان ، فرهنگ مهربانی ، مدیریت تنهایی، زنان شاغل

نقاشی روی سفال با نقش های زیبا

نقاشی روی سفال با نقش های زیبا

مدل های شیک و زیبای نقاشی روی سفال با ایده های جدید و خلاقانه برای رنگ آمیزی و نقاشی و طراحی روی سفال های ساده و تزیین آنها به بهترین شکل که این سفال ها می توانند دکوری های زیبا و شیک و در عین حال ارزانی برای تزیین منزل شما باشند.

نقاشی روی سفال یکی از سبک های نقاشی است که از گذشته وجود داشته اما با گذشت زمان طرح و سبک آن تغییر نموده است.

2

امروزه نقاشی روی ظروف سفالی بیشتر جنبه تزیینی دارد و می تواند دکوری زیبایی برای منزل محسوب گردد که د راین مطلب به معرفی مدل هیا جدید سفال های نقاشی شده و همچنین اصول مهم و کاربردی برای انجام اینگونه نقاشی ها می پردازیم. در ادامه با این طرح ها و مدل های جدید و زیبا همراه ما باشید.

3
مدل های طراحی و نقاشی روی سفال شیک و زیبا :

با استفاده از هنر زیبای نقاشی روی سفال می توانید تمام سفال های ساده که در منزل دارید را به زیبایی نقاشی نموده و تغییرات اساسی در ظاهر آنها ایجاد نمایید. اولین اقدام برای این کار تهیه سفال مورد نظر و سمباده زدن آن و صاف نمودن سطح سفال است که زمینه اصلی کار ماست.

4

بهترین رنگ برای سفال گواش و رنگ اکرلیک است که با استفاده از قلموهای مختلف طرح های دلخواه را روی سفال های ساده پیاده می کند. بعد از رنگ آمیز و نقاشی کامل سفال ها و خشک شدن رنگ می توانید با استفاده از اسپری براق کننده رنگ را فیکس کنید و همچنین جلوه و زیبایی بیشتری به ظروف سفالی نقاشی شده ببخشید.

6

با استفاده از روشی که ذکر شد به راحتی می توانید نقاشی های جالب و زیبایی را روی سفال انجام دهید و همچنین از این روش برای نقاشی روی سنگ نیز استفاده نمایید. فقط توجه داشته باشید که برای شروع کار بهتر است از طرح های ساده و یا تنها از رنگ آمیزی استفاده کنید.

1

در صورتی که در نقاشی کشیدن خیلی مهارت ندارید می توانید با استفاده از کاربن طرح دلخواه را روی سفال مورد نظر کپی کنید و سپس شروع به رنگ آمیزی طرح و بدنه سفال نمایید. طرح را نیز مناسب با نوع ظرف سفالی و کاربرد هایی که قرار است در آینده داشته باشد انتخاب نمایید.

5

در این بخش تصاویر زیبایی از مدل های متنوع سفالی های نقاشی شده را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای نقاشی روی سفال شما باشند. همچنین می توانید از این هنر زیبا به عنوان نقاشی برای کودکان استفاده نمایید.

614572_fdihqkf6

با جدیدترین طرح ها و مدل های نقاشی روی سفال آشنا شدید، با الگوبرداری از این طرح ها و مدل ها می توانید ظروف سفالی ساده و معمولی خود را به بهترین شکل نقاشی نمایید. برای مشاهده مدل های بیشتر و همچنین آموزش های جذاب و جالب در این رابطه به بخش نقاشی مراجعه نمایید.
منبع : آرگامطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذاریداینماد
حقوق تمامی مطالب منتشره متعلق به سایت و گردانندگان آن می باشد.