زنان شاغل » ترسیم راهبرد عملیاتی برای مدیریت مطالبات قشر آسیب‌پذیر زنان

زنان شاغل

مطالعات زنان ، اخبار زنان ، فرهنگ مهربانی ، مدیریت تنهایی، زنان شاغل

ترسیم راهبرد عملیاتی برای مدیریت مطالبات قشر آسیب‌پذیر زنان

ترسیم راهبرد عملیاتی برای مدیریت مطالبات قشر آسیب‌پذیر زنان

در جلسه فراکسیون زنان مطرح شد: ترسیم راهبرد عملیاتی برای مدیریت مطالبات قشر آسیب‌پذیر زنان

سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رییس سازمان بنیاد مستضعفان در جلسه این فراکسیون گفت: در این جلسه آقای فتاح اعلام کرد که بنیاد مستضعفان در راستای آزادی زنان زندانی سرپرست خانوار آمادگی هر نوع تلاشی دارد.
اعتمادآنلاین| سارا فلاحی، سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رییس سازمان بنیاد مستضعفان در جلسه این فراکسیون گفت: در این جلسه آقای فتاح اعلام کرد که بنیاد مستضعفان در راستای آزادی زنان زندانی سرپرست خانوار آمادگی هر نوع تلاشی دارد.

وی در توضیح جلسه امروز فراکسیون زنان گفت: این جلسه با حضور آقای فتاح در محل هیات‌رئیسه مجلس برگزار و در آن برخی از مسائل و مطالبات مربوط به حوزه زنان مطرح شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا در راستای مدیریت نیازهای زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست کارگروهی از نهادهای مختلف حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی و بنیاد مستضعفان، بنیاد برکت و سایر نهادهای انقلابی و حاکمیتی تشکیل شود و برای مدیریت مطالبات و نیازمندی این قشر آسیب‌پذیر از زنان، یک راهبرد عملیاتی ترسیم شود.

به گفته فلاحی، فتاح ضمن استقبال از این طرح بیان کرد که بنیاد مستضعفان آمادگی هر نوع مساعدتی دارد و جمهوری اسلامی نظر ویژه به زنان جامعه دارد. بنیاد در راستای آزادی زنان زندانی که سرپرست خانوار هستند آمادگی هر نوع تلاشی دارد.

وی ادامه داد: در این جلسه در رابطه با مساعدت در زمینه ایجاد فضاهای رفاهی و تفریحی بانوان نیز تبادل نظرهایی صورت گرفت و رییس بنیاد مستضعفان گفت که این مطالبات را در قالب طرح‌های جامع مطرح کنید ما هم مساعدت می کنیم.

فلاحی وضع قوانینی در راستای بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی بانوان، کمک به بانوان در مناطق محروم، تلاش در راستای اشتغال‌زایی برای زنان سرپرست خانوار و همکاری فراکسیون زنان با بنیاد در چهارساله پیش رو را از محورهای دیگر جلسه عنوان و اظهار کرد: در این جلسه اعضای فراکسیون زنان مجلس در جریان آخرین اقدامات و پروژه‌های در حال اجرای بنیاد در راستای حمایت از زنان سرپرست خانواده قرار گرفتند.

منبع: ایسنا



مطالب مرتبط:


يک ديدگاه

  1. هروی می‌گه:

    بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

یک دیدگاه بگذارید



اینماد
حقوق تمامی مطالب منتشره متعلق به سایت و گردانندگان آن می باشد.