زنان شاغل » کمک 500 میلیونی بانک ملت برای آزادی‌ زندانیان جرائم غیرعمد

زنان شاغل

مطالعات زنان ، اخبار زنان ، فرهنگ مهربانی ، مدیریت تنهایی، زنان شاغل

کمک ۵۰۰ میلیونی بانک ملت برای آزادی‌ زندانیان جرائم غیرعمد

کمک ۵۰۰ میلیونی بانک ملت برای آزادی‌ زندانیان جرائم غیرعمد

مدیرکل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت، از اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای آزادی‌ زندانیان جرائم غیرعمد به سازمان زندان‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری زنان شاغل ، در راستای اقدامات انسان‌دوستانه و کمک‌های فرهنگی و اجتماعی بانک ملت، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای آزادی‌ زندانیان جرائم غیرعمد از سوی این بانک به سازمان زندان‌ها اختصاص داده شد.

علی‌اکبر صابریان مديركل دفتر مديريت و روابط عمومى بانك ملت، ضمن اعلام این خبر، پس از تحویل این مبلغ به دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها اهداف بانک ملت در این زمینه را مطرح کرد.

صابریان بر همین اساس اظهار داشت: امروز بانک ملت به نمایندگی از مشتریان وفادار و همکاران مهربان خود این افتخار را دارد که در ادامه مسیر انجام مسئولیت‌های اجتماعی در راه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد قدم کوچکی بردارد تا انشالله آنها همزمان با این لیالی معنوی، به آغوش خانواده‌های خود بازگردند.

مدیرکل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت تصریح کرد: بانک ملت کماکان این راه و سنت دیرینه خود را ادامه خواهد داد و جا دارد از دست‌اندرکاران این حرکت ارزشمند نیز قدردانی شود.

به گزارش زنان شاغل،‌ این مبلغ از سوی بانک ملت به دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها تقدیم شده است و همچنین پیش از این نیز ۱۶ هزار و ۸۰۰ زندانی با مشارکت بانک ملت آزاد شده بودند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط:


یک دیدگاه بگذاریداینماد
حقوق تمامی مطالب منتشره متعلق به سایت و گردانندگان آن می باشد.